Shtëpi ShowBiz Nuk e prisnit, por edhe Afrona ka një urim për Tarën (Foto)

Nuk e prisnit, por edhe Afrona ka një urim për Tarën (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Vajza simpatike e Bleros dhe Teutës festoi ditëlindjen.

Derisa Blero ka zgjedhur një urim special për vajzën e tij, një urim ka bërë edhe e dashura e tij modelja Afrona Dika.

Shumë herë e keni parë se Afrona ka raporte të mira me Tarën. Madje ajo sot bën edhe një urim special.

Ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory ku shihet së bashku me Tarën.

‘Shumë urime për princeshën më të ëmbël’ ishte ky mbishkrimi i Afronës.