Përlotet Shyhrete Behluli (Video)

Përlotet Shyhrete Behluli (Video)

SHPËRNDAJE
loading...

Loading...

Këngëtaren Shyhrete Behluli, gjithmonë e shohim të buzqeshur dhe me një disponim të mirë. Por ajo në një emision ku ishte mysafire nuk ka mundur t’i mbajë lotët pasi ka lexuar një letër, Në promon e emisionit “Lemza” , Shyhrete Behluli ka rrëfyer histori të padëgjuara më parë ndërsa në një moment ajo nuk ka mundur t’i mbajë lotët nga emocionet.
Lexo edhe  Nuk do të besoni sa para ia hodhën dasmorët Afrim Muçiqit dhe Shkurte Gashit (FOTO)

loading...