Policia jep detaje rreth vrasjes së një gruaje që ndodhi sot në...

Policia jep detaje rreth vrasjes së një gruaje që ndodhi sot në Prishtinë

SHPËRNDAJE

Policia jep detaje rreth vrasjes së gruajës që ndodhi sot në Prishtinë

Një vrasje ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prishtinë.
Një grua ka mbetur e vrarë në lagjen “Mati”, përkatësisht në rrugën “Muharrem Fejza”, transmeton GazetaBota.
Ndërkaq, një burrë është plagosur, dhe është dërguar për trajtim emergjent në QKUK.
Policia ka thënë për Indeksonline se një person i dyshuar është shoqëruar në Polici.
Lexo edhe  Real Madrid ndalet nga Villareal (Video)