Quajti Erion Veliajn rrotë k… Pushohet nga puna Agron Llakaj

Quajti Erion Veliajn rrotë k… Pushohet nga puna Agron Llakaj

Shperndaje në Facebook.


Aktori dhe humoristi i njohur shqiptar Agron Llakaj është pushuar nga puna për shkak të një këngë ku ironizoi punën dhe politikën e kryebashkiakut Erjon Veliaj.

Një video në fakt e paparë dhe e mbushur me humor ku tregon zhgënjimin e qytetarëve të Tiranës në lidhje me Veliajn.

Ka qënë demokrati Bledi Kasmi ai që ka denoncuar duke thënë se në 25 vite më rradhë, Llakaj imitoi Berishën por nuk u pushua nga puna, por me një këngë ndaj Veliajt ai u pushua.

Lexo edhe  “Dua bukë, më dhemb zemra kur zgjas dorën”

“Agron Llakaj pushohet nga puna ne “Al Pazar” pas ia kendoi kengen “Zogut te Rames”.

Per 25 vjet imitonte Berishen dhe asnjehere nuk u cenua. Ne te paren here qe ja kendoi ” Zogut” e pushuan. Te henen t’ia kendojme bashkarisht kengen “Zogut te Rames” ne oren 10.00.”-shkruan Kasmi./Civitas
agron

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakRovena Stefa shfaqet pa të brendshme (Foto)
Artikulli tjetërDel Piero ka një mesazh për Prishtinën (Video)