Rama: Çili pa bust njësoj si PD pa Berishën

Rama: Çili pa bust njësoj si PD pa Berishën

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e cila dje festoi 32 vjetorin e lindjes ka qenë e ftuar në programin 6 ditë pa Ermalin.

Moderatori Mamaqi e ka ngacmuar Çilin duke i thënë se çfarë do ti kërkoje ti Kryeministrit Edi Rama dhe Çiljeta është përgjigjur: ” Meqënëse dikur kam thënë që ai është një piktor i dështuar dua të më bëj një portret jo bust, pasi bust nuk ma lejon fleta.

Lexo edhe  Vdes gjatë seksit, e dërgojnë në spital me prostitutën që ka mbetur e ngjitur për të (Video)

Këtë kërkesë të këngëtares seksi, Mamaqi ia ka dërguar Kryeministrit Rama i cili ka thënë se Çiljeta pa bust, është si PD pa Berishën.
iljeta_1454745545-5047162

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakSadije Berisha: Ja kush është i dashuri im (Foto)
Artikulli tjetërAdoleshentet rrahin një vajzë vetëm pse ishte e bukur (Video)