Reali del me komunikatë zyrtare për çështjen e evazionit fiskal të CR7

Reali del me komunikatë zyrtare për çështjen e evazionit fiskal të CR7

SHPËRNDAJE
loading...

czayflwxaaeqwgq-780x439

Loading...

Ditëve të fundit Cristiano Ronaldo ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve.

Jo për paraqitjen e mirë në El Clasio, apo se është favorit për Topin e Artë, por se portugezi sipas Football Leaks i ka ikur tatimeve.
Pasi kjo çështje mori përmasa të mëdha me një komunikatë zyrtare në krahë të Ronaldos ka dal edhe Real Madridi.

Lexo edhe  Profesoresha i propozon martesë studentit të vet, videoja bën gjiron e botës (FOTO/VIDEO)

Los Blancos kanë thënë se CR7 është në rregull dhe kanë kërkuar nga mediat respekt për një lojtar si ai, sjella e të cilit ka shembullore gjatë karrierës së tij. /Telegrafi/

loading...