Reali ka vendosur, kjo është e ardhmja e Kovacic

Reali ka vendosur, kjo është e ardhmja e Kovacic

Shperndaje në Facebook.

578f2c0e997099967c000001-780x439

Real Madrid ka vendosur, Mateo Kovacic do të huazohet.

Sipas Marcas në javën e ardhshme Los Blancos do të gjejnë edhe zyrtarisht një zgjidhje për situatën e mesfushorit kroat.

Reali është gjithmonë më afër Andre Gomes të Valencia dhe kështu minutat në fushë për Kovacic do të jenë më të pakët.

Lexo edhe  Çfarë bëri kështu Messi? (Video)

Klubi spanjoll beson se zgjidhja më e mirë është largimi, por vetëm në formë të huazimit.

Për ish-yllin e Interit kanë shfaqur interesim disa skuadra angleze. /Telegrafi/