Reali ka vendosur, kjo është e ardhmja e Kovacic

Reali ka vendosur, kjo është e ardhmja e Kovacic

SHPËRNDAJE
loading...

578f2c0e997099967c000001-780x439

Real Madrid ka vendosur, Mateo Kovacic do të huazohet.

Sipas Marcas në javën e ardhshme Los Blancos do të gjejnë edhe zyrtarisht një zgjidhje për situatën e mesfushorit kroat.

Reali është gjithmonë më afër Andre Gomes të Valencia dhe kështu minutat në fushë për Kovacic do të jenë më të pakët.

Lexo edhe  Zyrtare: Mario Gomez nënshkruan për këtë skuadër

Klubi spanjoll beson se zgjidhja më e mirë është largimi, por vetëm në formë të huazimit.

Për ish-yllin e Interit kanë shfaqur interesim disa skuadra angleze. /Telegrafi/

 

loading...