Rikthehet Ilir Shaqiri (Video)

Rikthehet Ilir Shaqiri (Video)

Shperndaje në Facebook.

ilirshaqiri

Pas një pauze të gjatë në paraqitjet televizive, Ilir Shaqiri vjen n’Kosovë Show.

Përveç Ilir Shaqirit, të ftuar të Shpëtim Deskut janë edhe Ryva Kajtazi e NG, si dhe ministri i “O sa mirë”, aktori Jeton Zogiani.

Lexo edhe  Nëna e braktis foshnjën dyditëshe në mes të rrugës (Foto/Video)

Për më tepër, shikojeni promon e emisionit n’Kosovë Show…

 

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMomente nga pushimet e Shkurte Gashit në Itali (Foto)
Artikulli tjetërShqiptarët role kyqe në serinë më të re të Netfilx (FOTO)