Rrahje në Ulqin në mes Shqiptarëve dhe serbëve (Video)

Rrahje në Ulqin në mes Shqiptarëve dhe serbëve (Video)

Shperndaje në Facebook.


Foto-ilustrim

Lexo edhe  Një person gjendet i vdekur në Prizren
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakA është kjo rruga më e bukur në trojet shqiptare (FOTO)
Artikulli tjetër17 milionë dollarët e Serbisë që e përmbysën Shqipërinë