Sërish përplasen Shpetim Desku dhe Burdushi Video

Sërish përplasen Shpetim Desku dhe Burdushi Video

SHPËRNDAJE
loading...

burddd_1480869429-2922035

Loading...
Mysafir i kësaj jave n’Kosovë Show është Burdushi.
Në këtë emision folën për shumë tema, por ajo që ra në sy më së shumti ishte tensioni mes nikoqirit Shpetim Desku dhe mysafirit, Burdushit.

Lexo edhe  Bunjaku: Mund ta mposhtim Finlandën

Mirëpo, në fund të emisionit Burdushi vullnetarisht puthi hartën e Kosovës që është edhe simbol i këtij emisioni.

Për më tepër shikojeni emisioni e plotë…

loading...