Shkëndije Mujaj i tregon të pasmet përmes pasqyrës (Foto)

Shkëndije Mujaj i tregon të pasmet përmes pasqyrës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

shkendije-mujaj-shume-pussy-me-4

Sërish ka shkaktuar bujë në internet pasi ka publikuar një video direkt nga dushi, krejtësisht nudo. Pas provokimeve me poza ku shfaqet seksi me të brendshme, kësaj here këngëtarja nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka vendosur të postoj foto ku i çmend të gjithë me të pasmet e saja.

Shkëndija e cila është aktive nëpër rrjetet sociale, ka postuar disa foto në Facebook ku i tregon të pasmet.

Lexo edhe  Ka pirë 3 litra ujë në ditë për shkak të kokëdhembjes dhe mostretjes, ja çfarë ndodhi !?!

Ajo është fotografuar në pasqyre.

12790905-10208298839167075-3344621747233931585-n

12809547-10208294624861720-397114855165243513-n

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakKjo është nëna dhe vëllai i Edona James (Foto)
Artikulli tjetërZhvishen modelet e Victoria’s Secret (Video)