Shkëndije Mujaj i tregon të pasmet përmes pasqyrës (Foto)

Shkëndije Mujaj i tregon të pasmet përmes pasqyrës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

shkendije-mujaj-shume-pussy-me-4

Sërish ka shkaktuar bujë në internet pasi ka publikuar një video direkt nga dushi, krejtësisht nudo. Pas provokimeve me poza ku shfaqet seksi me të brendshme, kësaj here këngëtarja nga Kosova, Shkëndije Mujaj ka vendosur të postoj foto ku i çmend të gjithë me të pasmet e saja.

Shkëndija e cila është aktive nëpër rrjetet sociale, ka postuar disa foto në Facebook ku i tregon të pasmet.

Lexo edhe  Histori nga Jeta: Nuk zë dot shoqe se jam e shëmtuar dhe e shëndoshë

Ajo është fotografuar në pasqyre.

12790905-10208298839167075-3344621747233931585-n

12809547-10208294624861720-397114855165243513-n