ShowBiz

ShowBiz

Horoskopi ditor, e shtunë 12 dhjetor 2015

Pas një periudhe të mbushur me tensione të mëdha, parashikohet që të kaloni një fundjavë të tërë të mbushur me momente të bukura dhe relaksim. Për çiftet janë rezervuar momente magjike. Më financat tregohuni të kujdesshëm. Dashi Kjo e shtunë do të jetë mjaft e tensionuar dhe e aftë për t’ju mashtruar në çdo situatë, […]