Shpërthim në Stamboll

Shpërthim në Stamboll

SHPËRNDAJE
loading...


Së paku një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur nga një shpërthim që ka ndodhur në metro të Stambollit në Turqi.

Shpërthimi raportohet se ka ndodhur në stacionin e metros në Bayrampasa derisa autoritetet turke menjëherë kanë anuluar rrjetin e trenave në Turqi.

Lexo edhe  Rrëfimi Prekës! Vajza e bën me lot Ardit Gjebrean në Emision Live….

Reutersi raporton se shpërthimi ka ndodhur shkaku i një bombe artizanale.
bomb

Loading...

loading...