Shqipëri – Zvicër, reagon Shaqiri se paska pritur fare mire…

Shqipëri – Zvicër, reagon Shaqiri se paska pritur fare mire…

Shperndaje në Facebook.


Shqipëri – Zvicër, reagon Shaqiri (FOTO) Autori: Lajmi.net Euro 2016, Sport 19:41, 12 December 2015 Kombëtarja shqiptare do ta nis Evropianin 2016 në Francë përball Zvicrës Është hedhur shorti për Evropianin ‘Francë 2016’ ku Kombëtarja shqiptare do të jetë në grupin A së bashku me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën derisa Evropianin do ta nis pikërisht ndaj Zvicrës së shqiptarëve. Lidhur me këtë ka reaguar menjëherë anësori shqiptar Xherdan Shaqiri, i cili përfaqëson Zvicrën. Shaqiri duket se ka mbetur pa fjalë lidhur me këtë short pasi ia ka bërë share në Tëitter fotos së grupit A, por që nuk ka komentuar asgjë, transmeton Express.
Shaqiri-653x420

Lexo edhe  Ja si përfundojnë ikjet nga policia me motora në Brazil (Video)
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakReagimi i Valon Behramit pas shortit FOTO
Artikulli tjetërDe Biasi: Lojtarët do lejnë shpirtin në fushë”