Si i rri ngjyra vjollcë Luana Vjollcës (FOTO)

Si i rri ngjyra vjollcë Luana Vjollcës (FOTO)

SHPËRNDAJE

loading...


Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar një fotografi në rrjetin social Facebook ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë vjollce.
Kjo foto vjen disa minuta para se të fillojë rubrika “Të çmendur pas” e emisionit “E diela” në Top Channel./klankosova.
luannnna


lauan

Lexo edhe  Kur Bleona dhe Rihanna takohen në hyrje të ndërtesës ku banojnë (Video)