Si ta qetësoni foshnjën kur qan

Si ta qetësoni foshnjën kur qan [VIDEO]

Shperndaje në Facebook.

Pediatri Robert Hamilton apo sic njihet nga miqt e tij Dr.Bob, kujdeset për të sapolindurit pothuajse për mbi 30 vite

Megjithatë ai tashmë ka postuar në Youtube një video se si të trajtosh një foshnje e cila nuk ndalon se qari, transmeton Klan Kosova.

Fatkeqësisht, pediatri asnjëherë nuk mund ta vizitojë secilin fëmijë që gjendet në situatë të vështirë të tillë, por ajo cfarë mund të bëni është të ndjekni hapat të cilët ai tregon në këtë video në vazhdim.

Lexo edhe  “Vuçiq si Millosheviqi, Thaçi si Tugjmani”

Për më shumë shiqoni vogëlushin Ashton i cili po qëndronte në vaj e vështirë se dikush e din halline një bebe të porsalindur.

dok

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakAlarmante: Bananet po zhduken
Artikulli tjetërKjo është ëmbëlsira më e lehtë dhe më e shijshme që mund ta përgatisni [VIDEO]