Teknologji

Teknologji

A e ka provuar Baby G në treshe ?!(Video)

Këngëtarja më e re e On Records, Baby G sonte iu përgjigj pyetjeve të rubrikës Kutia në emisionin NIN të Klan Kosova. Ajo tregoi se ku do kishte dëshirë të jetonte e çka pëlqen tek vetja. Baby G iu kërkua të zgjedh mes Getinjos dhe Mozzik por a ka provuar ajo marëdhënie në treshe ?! Videoja e mëposhtme e tregon […]