Treshja ”MSN” regjistron një shifër të jashtëzakonshme

Treshja ”MSN” regjistron një shifër të jashtëzakonshme

SHPËRNDAJE
loading...

Loading...

Barcelona aktualisht është në epërsi ndaj Athletic Bilbaos (1:0) me golin e Luis Suarez
Dhe ky gol i sulmuesit uruguajan regjistron një shifër të jashtëzakonshëm për treshen ”MSN” (Messi, Suarez, Neymar), përcjellë Sportali.net.

Lexo edhe  Rike Roci: Ja futbollistët që më kanë propozuar pas fotove hot

Kjo treshe tashmë ka shënuar së bashku 300 gola, ku Messi ka shënuar 124 gola, Suarez 100 dhe Neymar 76 sosh. /Sportali.net

loading...