UEFA dhe FIFA fajësojnë Berishën për humbjen e Shqipërisë nga Spanja

UEFA dhe FIFA fajësojnë Berishën për humbjen e Shqipërisë nga Spanja

Shperndaje në Facebook.

Lexo edhe  Dybala tregon portierin ndaj të cilit shpreson të shënojë gol