Shtëpi Lajme Une jam nje vajz shum e uritur per s… Rrefim +18

Une jam nje vajz shum e uritur per s… Rrefim +18

Shperndaje në Facebook.

largea_auto_cos-13-sexy-couple-on-couch13766841231426973833

une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje shok timin dhe i thash te me takonte mua ne shtepi kur erdh une e luta per nje kafe aj mu pergjegj jo flm kam deshir me pa ti qfar video ke ti ne tele kur ma pa sexy tha a bojm une meneher thash po dhe ja nisi me ma hjek miniqin dhe ma preki pidhin ja nisem me ba aj futi karin e tij ne pidhin tim une ndjeva knaqsi dhe bejsha ah ah ah ah ah aj me shum fuqi pomponte kur ja nisi me mi prek cicat ke tuj mi shky une u kalla krejt ama ja nisi tuj ma lipi pidhin une kur pash karin e tij u qmenda krejt ja nisa me ja lipi me bole e krejt ja thithsha sa mujsha se me pelqente shum tuj u qi ma s nja 2 ore u lodhem une fillova me ja lipi dhe menjeher ne gojen time u derdh elmashki u qfar lezeti une thith thith sa mujsha dikur ju hargjit te nesermen une ne gjum me te aj mi futi duart ne pidh dhe ma shtinte gishtin e mesem ne pidh ah aha aha kush ka qef mu qi me mu une jam e gatshme vetem kthemna mesazhin se jam tuj ju prit se kam marak shum mu qi tung …