Video

Video

Shqiptari vari fëmijët dhe veten, flet motra: Si i gjeti babai...

; Pas ngjarjes së rëndë që ka ndodhur në orët e parë të mëngjesit të sotshëm në qytetin e Korçës, ku një baba ka varur dy djemtë e tij të moshës 4 dhe 6 vjeçe dhe më pas edhe veten, ka folur për “News 24” motra e viktimës. Lindita Golka shprehet se vëllai i saj …