Vuajtjet e familjes Rafuna (Video)

Vuajtjet e familjes Rafuna (Video)

SHPËRNDAJE

loading...


Ulja e temperaturave ia vështirësoi jetesën Sebahates dhe pesë fëmijëve të saj.
Pas disa problemeve familjare, tash e gjashtë muaj këta u vendosen në një shtëpi tejet të vjetër në Dragodan.

Veç kushteve të rënda ekonomike, njëra nga vajzat ka edhe probleme shëndetësore.

Lexo edhe  Ky huligan rrahu plakun pa mëshirë, mirëpo ja çfarë ‘shpërblimi’ mori më pas nga një djalosh i ri!(video)

Nëna e Gresës tregon se vajza lindi me një vrimë në zemër dhe nga atëherë nuk qëndron mirë me shëndet.

Edhe fëmijët e kësaj familje në prag të festave kanë plot dëshira, por ato vështirë se do t’i realizohen. /Klan Kosova/
199