Shtëpi Video Zeka: Dy fjalë për Teuta Rugovën dhe Doruntina Malokun

Zeka: Dy fjalë për Teuta Rugovën dhe Doruntina Malokun

Shperndaje në Facebook.

Gazetari Milaim Zeka në rrejtin e tij Facebook ka shkruar dy fjalë për Teuta Rugovën dhe Doruntina Malokun, duke thënë ju që i shani këto dy femra të mençura dhe i kritikoni ato, ju nuk vleni as sa shurra e tyne, transmeton parrotlla.net

Ja shkrimi i plotë i Milaim Zekës në Facebook:

Dy fjalë për Teuta Rugovën dhe Doruntina Malokun

Ju qe i fyeni dhe i shani keto dy femra te mençura, ju qe i thumboni dhe i kritikoni ato, ju qe po i dashkeni baballaret e tyre me shume se ato, mundem me ju thane shkurte e shqip: Ju nuk vleni as sa shurra e muti i tyre!!!
Mos hani mut, kur keni molla. Rrexone qeverine me vota, po jo tuj sha e tuj hanger mut.
Sharjet e karkalecave te prishur, veq i forcojne kundershtaret…!!milaim-zeka-i-druhet-trazirave-nga-ldquo-patriot-euml-t-horra-rdquo-lum-ata-q-euml-kan-euml-vdekur-mjer-euml-ne-q-euml-mbetem-gjall-euml_hd