ShowBiz

Geti dhe Marina martohen këtë vit? Ja detajet e dasmës së...

Marina Vjollca para pak ditësh festoi 26­vjetorin, dhe jo pa qëllim reperi nga Kosova, Getoar Selimi, në urimin e tij për ditëlindje iu drejtua prezantueses me fjalët “my wife” (gruaja ime). Vetë Marina, duke pozuar sipër jahtit në Ulqin, ku festoi ditëlindjen me Getoarin, motrat dhe nënën e saj, iu përgjigj atij me dedikimin: “Thank you for making my birthday …

Shëndetësi

Merrni parasysh simptomat e sëmundjeve të zemrës apo kancerit të mushkërive

Ekspertët e Shëndetit Publik në Angli thonë se shumica prej nesh injorojmë shenjat paralajmëruese siç janë kollitjet apo frymëmarrja e ngadalësuar. Shefat e shëndetit paralajmërojnë se shumë prej nesh nuk kanë asnjë ide se po jetojnë me sëmundje të zemrës ose të mushkërive . Nëse keni kollë të vazhdueshme ose merrni frymë me vështirësi, vizitoni
0FansaPëlqeje
16NdjekësitNdjek
908SubscribersPajtohem

Ja çfarë thotë Klopp pas barazimit me West Ham

Jurgen Klopp është shprehur tejet i zhgënjyer me barazimin 2:2 me West Ham United Kjo ishte ndeshja e dytë me radhë për ekipin e Jurgen Klopp që nuk merr fitore në Premierligë, i cili është shprehur tejet i zhgënjyer pas ndeshjes. “Në jetë, ashtu edhe në futboll, ju duhet të reagoni”, tha fillimisht Klopp. “Nuk […]