Ekskluzive: Kjo është gjinia e fëmijës së Tunës dhe Patrisit (Video)

Ekskluzive: Kjo është gjinia e fëmijës së Tunës dhe Patrisit (Video)

Shperndaje në Facebook.

Burime të EliteZone kanë konfirmuar se çfarë gjinie është fëmija i Tunës dhe Patrisit.
Sipas tyre fëmija që ata po presin është i gjinisë mashkullore. Për më më shumë në videon më poshtë.
Video nga minuta 35.00
Lexo edhe  Nuk do të besoni sa para ia hodhën dasmorët Afrim Muçiqit dhe Shkurte Gashit (FOTO)