Teknologji

Teknologji

Zbulohet “bomba” e re shqiptare (Video)

Këngëtarja Buleta Morina dhe këngëtari Shemi nga Ilirët kanë qenë musafire tek emisioni shumë i shikuar “Kojshia Show”, shkruan Kosovarja Përveç Kallashit estrada jonë ka edhe ‘bomba’ të tjera, ndiqe videon dhe kuptoje se kush është ajo: